Najaarscompetitie

De KNLTB Najaarscompetitie vindt plaats in de maanden september, oktober en november. Als Hodenpijl doen wij mee met 8 teams op de vrijdagavond, 10 teams op de zaterdag overdag, 1 jongensteam op zondag overdag en 4 8/9 (beginners)teams op zondagmiddag.

VRIJDAGAVOND

Hodenpijl 1; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Inge van Driel (captain)
  • Bo Nogarede
  • Karen Koop
  • Arja van Oosterom
  • Mieke Overgaag

Hodenpijl 2; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 2

  • Zynta van Halem (captain)
  • Pauline Frerichs
  • Monique Kuntz
  • Petra van der Meer
  • Mirelle Kooi
  • Annelies van der Gaag

Hodenpijl 3; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 3

  • Gracia Kraus (captain)
  • Marjan v.d. Mheen
  • Carla Schreuder
  • Eef Simons
  • Annemieke Meijer

Hodenpijl 4: voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 4

  • Ingrid Moor (captain)
  • Ellen Schwencke
  • Astrid van Dam
  • Monique van Druten
  • Annelies van Beek
  • Brenda van der Ster

Hodenpijl 5; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 5

  • Mieke Pasman (captain)
  • Saskia Ruijgrok
  • Annet van Leeuwen
  • Esther Vermeulen
  • Alexandra Kool

Hodenpijl 6; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 6

  • Elaine van Veen (captain)
  • Judith Kersbergen
  • Miranda Ammerlaan
  • Isabel Koene
  • Patricia Overbeek
  • Petra van Oosten
  • Carolien van ’t Hoog

Hodenpijl 1; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Laura Schenkeveld (captain)
  • Samantha Ammerlaan
  • Claudia Maljers
  • Nicolette Vellekoop
  • Lisa van Marrewijk

Hodenpijl 1; voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • José van Nus (captain)
  • Kees van Nus
  • Tonnie Kuipers
  • Cock Kuipers
  • Annet van Marrewijk
  • Kees v.d. Berg
  • Elma van den Engel
  • Richard van den Engel

ZATERDAG

Hodenpijl 1 (2xDE/3xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Anita Ruijgt (captain)
  • Anouk Witmer
  • Til van Beek
  • Marsha van Beek
  • Angela van Marrewijk

Hodenpijl 2 (2xDE/3xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 2

  • Annet Zorge (captain)
  • Tessa Kalkman
  • Janick van Adrichem
  • Eveline Vogels
  • Saskia Vernooij

Hodenpijl 3 (2xDE/3xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 3

  • Karin Korporaal (captain)
  • Yvonne Flikweert
  • Esther Ammerlaan
  • Sanne van Paassen
  • Fenneke van Doorninck
  • Bianca van Breugel

Hodenpijl 1 (4xDE/2xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Irene van Geest (captain)
  • Caroline van Steenbergen
  • Leonie van Paassen
  • Evelien Saathof
  • Maaike Eikelenboom
  • Carry van Soest

Hodenpijl 2 (4xDE/2xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 2

  • Anne-Sophie van der Zalm (captain)
  • Marije Vermaat
  • Loes van Meurs
  • Julia Doomernik
  • Lisette van der Lee
  • Simone van Leeuwen

Hodenpijl 1 (4xDD); voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Mirjam Lammerts (captain)
  • Meriam Witmer
  • Carola Gleijm
  • Margot Arts
  • Carolien Platell
  • Liesbeth Renaud

Hodenpijl 2 (4xDD): voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 2

  • Michelle van den Engel (captain)
  • Sabine Hoogendoorn
  • Tessa Visser
  • Britt van Halem
  • Marlous Witmer
  • Rosa v.d. Waterschoot

Hodenpijl 1 (2xHE/3xHD): voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Lennart Eijgenraam (captain)
  • Michel Baggerman
  • Marin Bouman
  • Joey de Wit
  • Ashley Goei

Hodenpijl 2 (2xHE/3xHD): voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 2

  • Yorrick van den Engel (captain)
  • Brent van den Engel
  • Jeff Vermeulen
  • Luc Helleman
  • Karl van Paassen
  • Dennis van der Zalm

Hodenpijl 1 (4xHD): voor planning en uitslagen klik op Hodenpijl 1

  • Eric Berger (captain)
  • Eric Simons
  • Barry Buis
  • Michel Witmer
  • Pieter Kalkman
  • Maurice Smits
  • Maurice van Koppen
X